خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2018"  از "مرداد"

روش درمانی میکرونیدلینگ
روش درمانی میکرونیدلینگ

در روش درمانی میکرونیدلینگ پوست از ابزاری با سوزن‌های ریز استفاده می‌شود که روی پوست صورت کشیده شده و واکنش‌های طبیعی بهبود دهنده پوست را تحریک می‌کند. سوزن‌ها بسیار ریز هستند و تحریک و اثر آنها به سختی قابل درک است اما پوست با تولید بافت جدید که باعث جوان‌سازی می‌شود به این جراحات واکنش نشان می‌دهد. از آنجا که این سوزن‌ها پوست را به صورت یکنواخت تحریک می‌کنند، بافت‌ها در یک فرایند ضد پیری جامع همزمان شکل خود را بازمی‌یابند.

 

مکانیسم اثر درماپن و میکرونیدلینگ
مکانیسم اثر درماپن و میکرونیدلینگ

درماپن یا میکرونیدلینگ تکنولوژی نسبتاً جدیدی است که از طریق وارد کردن سوزنهای ظریف به پوست عمل میکند. این روش باعث بالا رفتن غلظت کلاژن و تحریک کلاژن سازی (Collagen induction therapy) در پوست میگردد. در این مقاله سعی بر این است که به مکانیسم اثر درماپن و میکرونیدلینگ و پرسش هایی که در مورد درماپن (Dermapen) یا 

روشهای لایه برداری از پوست
روشهای لایه برداری از پوست

سطح پوست ما، از بدو تولد در معرض عوامل محیطی است، مضرترین این عوامل، اشعه ماوراء بنفش آفتاب است، آلودگی های محیطی، آبله مرغان، جوش غرور جوانی، انواع بریدگی ها وخراش ها به مرور باعث میشوند تا پوست صاف و شفاف نوزادی به پوست کدر و پر از فرورفتگی تبدیل شود. با افزایش سن، چین و چروک و شلی و افتادگی پوست هم به مشکلات، اضافه می شود .( Resurfacing ) روش مناسبی برای درمان این عوارض ناخواسته است. البته روشهای لایه برداری از پوست بسته به نوع مشکل و عمق گرفتاری پوست ممکن است به روشهای مختلف انجام شود، خوشبختانه این روشها غیرتهاجمی هستند و دوران نقاهت کوتاهی دارند.

 

تاتو را چطور پاک کنیم؟
تاتو را چطور پاک کنیم؟

ممکن است بعد از انجام تاتو یا هاشور ابرو بخواهید آنرا کاملاً پاک کنید برای از بین بردن تاتو و هاشور ابرو روش های مختلفی وجود دارد:  

تاتوی همرنگ پوست :

در این روش، روی تاتو یا هاشور ابرو قبلی یک تاتو جدید با رنگ پوست شما زده می شود که باعث می شود تاتو کمرنگ تر دیده شود البته این روش می تواند فقط 60% تاتو یا هاشور ابرو را پاک کند و جای تاتو معمولاً باقی می ماند . این روش بیشتر برای اصلاح تاتو قدیمی ابرو استفاده می شود مثلاً قبلاً تاتو ابرو انجام داده باشید و بخواهید الان مدل و رنگ تاتو ابرو رو عوض کنید این روش می تواند برای شما مناسب باشد.

درمان افتادگی پلک با روش مزوتراپی
درمان افتادگی پلک با  روش مزوتراپی

امروزه یکی از روش های مناسب برای افتادگی پلک و یا حتی جلوگیری از افتادگی پلک روش مزوتراپی است در واقع پزشک با انجام مزوتراپی به زیر ابرو این درمان را انجام می دهد روش مزوتراپی باعث می شود که پلک از هر گونه شل شدگی و افتادگی جلوگیری و درمان  شود و در نهایت شما خواهید دید که فرم ابروی شما حالت خوبی پیدا کرده است . پزشک با انجام مزوتراپی به ناحیه ی گیجگاه باعث لیفت ابرو و پلک می شود. با انجام روش مزوتراپی فرم زیبایی به ابرو، پیشانی و پلک ها داده می شود در بسیاری از افرادی که دارای  پیشانی های بلند و لاغر  هستند باعث می شود که سن آن ها بیشتر از حالت معمول  به نظر برسد برای این منظور پزشک با تزریق مزوتراپی  باعث خوش فرمی پیشانی می شود . به طور کلی میتوان گفت که روش مزوتراپی یکی از روش های جوانسازی محسوب می شود که پزشک می تواند در قسمت های مختلف صورت و مو از آن استفاده کنید همان طور که می دانید مزوتراپی در صورت کاربرد های متفاوتی دارد پزشک با استفاده از مزوتراپی در صورت برای پیشانی ، درمان افتادگی پلک ،  جوانسازی پوست و …. استفاده می کند .  

همه چیز درباره میکرونیدلینگ خانگی
همه چیز درباره میکرونیدلینگ خانگی

داشتن پوستی جوان و زیبا و شاداب آرزوی هر فردی می باشد و این زیبایی پوست تاثیر زیادی در ظاهر هر فردی دارد، حفظ زیبایی پوست باید قبل از ایجاد مشکلات پوستی آغاز گردد و زمانی که هنوز پوست جوان و با طراوت می باشد باید مراقبت از آن شروع گردد نه بعد از ایجاد شل شدگی و افتادگی پوست، استفاده از روشهای خانگی حفظ زیبایی پوست تاثیر زیادی در به تاخیر انداختن مشکلات پوستی در سنین بالا دارد ، اما همه چیز در مورد مزایا و عوارض میکرونیدلینگ خانگی را باید دانست.

میکرونیدلینگ خانگی

هر آنچه که باید درباره میکرونیدلینگ صورت بدانید
هر آنچه که باید درباره میکرونیدلینگ صورت بدانید

 میکرونیدلینگ صورت یک تکنیک بسیار جدید می باشد که به شکل گسترده دردنیا در حال حاضر در حال استفاده است، کار اصلی آن تحریک کلاژن سازی و یک روش غیرتهاجمی است که با ایجاد یک التهاب کنترل شده باعث تحریک بدن به تولید کلاژن و الاستین طبیعی می شود. در این روش با یک قلم مخصوص که یک سر آن سوزن های متفاوتی است، کار انجام می شود، قلم های مخصوص در شکل ها و سایزهای مختلفی وجود دارد. هر شخص سری مخصوص خودش را برای ایمنی و عدم انتقال بیماری خواهد داشت. در این روش هزاران کانال میکروسکوپی بر روی پوست ایجاد می کند و اگر با داروهای مزوتراپی ترکیب شود، نتایج شگفت انگیزی را به همراه دارد.

 

پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن
پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن

پوست یکی از حساس ترین و موثر ترین اعضای بدن انسان است که اگر یک خراش کوچک روی آن ایجاد شود بسیار آزار دهنده خواهد یود در اینجا زیبایی پوست مد نظر بوده و میخواهیم در این باره صحبت کنیم  تقریبا  78% افراد در جامعه دچار مشکلات پوستی هستند که حاضر هستند هرکاری انجام دهند تا مشکل پوستشان رفع شود  پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن یکیاز راه هایی است که توانسته با عوارض بسیار کم نتیجه بسیار خوبی را فراهم آورد

 

روش میکروبلیدینگ ابرو
روش میکروبلیدینگ ابرو

با روش میکروبلیدینگ ابرو به صورت نیمه دائم به رنگ دلخواه شکل می گیرند و دیگر نیاز نیست که برای رسیدن به مدل ابروی دلخواهتان هر روز بخواهید به آن ها مداد یا سایه بکشید. مثل این که رویای شما به حقیقت بپیوندد درسته؟ و اما فرآیند. میکروبلیدینگ به این شکل است

 

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ
مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

بدون شک همه ی ما خواهان و طرفدار داشتن پوستی صاف و شفاف و جوان هستیم. پوست شل و افتاده اعتماد به نفس را کاهش می دهد، از طرفی با گذشت سن و دخالت یکسری عوامل محیطی از این عارضه نمی توان فرار کرد. ولی خوشبختانه امروزه با وجود یکسری روش های جوانسازی از جمله میکرونیدلینگ دیگر جای نگرانی در این مورد وجود ندارد. میکرونیدلینگ یکی از موثرترین و امن ترین روش ها در درمان مشکلات شلی، افتادگی پوست است. در این مقاله در مورد میکروندیلینگ و مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ آن بیشتر صحبت می کنیم.