مزولیفت کشیدن پوست صورت بدون جراحی
مزولیفت کشیدن پوست صورت بدون جراحی میباشد. زمانی که پوست چروک می‌شود، در اصل زیر پوست خالی و پوست دچار شکستگی می‌شود. در این وضعیت استفاده از کرم‌ها و درمان‌های موضعی قادر به کم‌ کردن عمق چروک نیستند و فقط می‌توانند از ایجاد چروک‌های جدید جلوگیری کنند. برای رفع چروک‌های به ‌وجود ‌آمده نیاز به درمان‌های سریع و تهاجمی‌تری مانند اعمال جراحی است. در این مورد تزریق‌های مزوتراپی می‌توانند بسیار کمک‌کننده‌تر باشند.در ادامه بیشتر میخوانیم .
پاک کردن تاتو خط چشم
پاک کردن تاتو خط چشم
بیشتر افرادی که با ذوق و شوق به دنبال کشیدن خط چشم هستند بعد از مدتی به دلایل گوناگون اعم از خسته شدن از مدل تاتوی چشم خود و یا سوزشی که در چشم خود احساس میکنند و یا دلایل دیگر تصمیم به پاک کردن ( ریموور تاتو) خط چشم خود می‌گیرند. شما نیز اگر جزو افرادی هستید که به هر علتی از تاتو خط چشم خود راضی نمی باشید با آگاهی از روش‌های پاک کردن تاتو خط چشم مانند اسکین ساز، لیزر یا اسید میوه می‌توانید با انتخاب بهترین روش از شر تاتو خود خلاص شوید.
نحوه مزوتراپی بینی

یکی از روش‌های اصلاح فرم بینی، مزوتراپی بینی است؛ نحوه مزوتراپی بینی بدین صورت است که روشی غیر جراحی برای رسیدن به فرم دلخواه بینی فرد می‌باشد.

در روزگاری که زیبایی اهمیت زیادی پیدا کرده است، افراد زیادی به اعمال و جراحی‌های زیبایی و سایر روش‌هایی که به داشتن ظاهری زیبا و حفظ جوانی پوست کمک می‌کنند رو می‌آورند و هزینه‌های گزافی بابت آن پرداخت می‌کنند تا به ظاهر دلخواه خود نزدیک شوند.

در کشور ما نیز اعمال و جراحی‌های زیبایی از جمله لیپوساکشن، بوتاکس صورت، انواع میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و سایر اعمال زیبایی رواج پیدا کرده است.

معایب فیبروز ابرو
معایب فیبروز ابرو

هر روش زیبایی می‌تواند عوارضی نیز به همراه داشته باشد؛ ما در این مقاله به معایب فیبروز ابرو می‌پردازیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را برای زیباسازی ابروهای خود انجام دهیم.

معایب فیبروز ابرو

تحریک پوست با میکرونیدلینگ
تحریک پوست با میکرونیدلینگ

در این مقاله تحریک پوست با میکرونیدلینگ و روش‌های جوان‌سازی پوست صورت را با این روش نوین بیشتر مطالعه خواهید کرد که چگونه در زمانی محدود صاحب صورتی زیبا و صاف و جوان خواهید شد.

میکرونیدلینگ این روزها یکی از مهم‌ترین شاخص‌های زیبایی، جوان سازی و مهم‌تر از همه پاک‌سازی پوست به حساب می‌آید. این روزها دیگر کمتر کسی است که دغدغه‌ای برای پوست صورت داشته باشد؛ زیرا با قدرت گرفتن فرایند میکرونیدلینگ در سالن‌های آرایشی اغلب خانم‌ها وقت خود را در آن می‌گذرانند تا با پرداخت هزینه‌ای ناچیز پوستی زیبا، جوان و عاری از هرگونه لکی داشته باشند.

تفاوت مزونیدلینگ با میکرونیدلینگ
تفاوت مزونیدلینگ با میکرونیدلینگ

فرق درماپن و درمارولر
فرق درماپن و درمارولر

فرق درماپن و درمارولر در این است که در یکی از قلم و روش دیگر از دستگاه غلتک مانند برای جوانسازی پوست استفاده می شود. در هر دو روش می‌توان به نتایجی همچون جوانسازی پوست، از بین بردن جای جوش، لک صورت دست یافت.

فرق درماپن و درمارولر

نکاتی در مورد میکروبلیدینگ صورت
نکاتی در مورد میکروبلیدینگ صورت

میکروبلیدینگ چه چیزی است؟ و ما باید چه نکاتی در مورد میکروبلیدینگ صورت بدانیم و رعایت کنیم؟

نکاتی در مورد میکروبلیدینگ صورت

محلول پاک کردن تاتو
محلول پاک کردن تاتو

دیگر پاک کردن تاتوهای قدیمی کار سخت و دشواری نیست، امروز با استفاده از محلول پاک کردن تاتو که همان ریموور تاتو می باشد، می‌توانید طرح‌ها را از روی پوست خود پاک کنید.

محلول پاک کردن تاتو

روش های ساده پاک کردن تاتو
روش های ساده پاک کردن تاتو

اگر به هر دلیل از تاتوی قدیمی خود خسته شدید، می‌توانید با استفاده از روش های ساده پاک کردن تاتو از شر طرح قدیمی روی پوست‌تان خلاص شوید. اغلب افراد پس از طی مدتی از طرح تاتو و یا نوشته خود دل‌زده خواهند شد که قصد پاک کردن آن را دارند. پاک کردن یا همان ریموور تاتو به روش‌های کلینیکی و لیزری با درد و هزینه‌هایی همراه است.

روش های ساده پاک کردن تاتو