دستگاه خالکوبی بدن

دستگاه خالکوبی بدن

به همه هنرمندان توصیه می‌کنند که حداقل دو دستگاه تاتو در استودیو داشته باشند، چه شما دو مدل دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن داشته باشید یا یک مدل. دستگاه‌های تاتوی بلندتر، معمولاً سنگین‌تر می‌شوند و ارتعاش یا وزوز می‌کنند. این لرزش دست‌ها و بازوها را کنترل می‌کند. عملکرد چکش مانند آن‌ها نیز بیشتر از دستگاه تاتو گردان است. علاوه بر این، معمولاً شما به یک دستگاه تاتو سیم‌پیچ برای آستر و دیگری برای سایه کردن نیاز دارید اما برخی ماشین‌های تاتو می‌توانند خط و سایه را با هم ارائه دهند. آن‌ها وزن سبکی دارند و برخی از آن‌ها قلم مانند هستند که نگه داشتن و کنترل آن‌ها بسیار آسان است.عملیات خاموش آن‌ها دارای یک حرکت سوزن آرام است که کم‌تر از یک دستگاه سیم‌پیچ را نیش می‌زند. عملکرد آرام آن‌ها حرکتی صاف و سوزنی دارد که کمتر از دستگاه سیم‌پیچ سوزش ایجاد می‌کند. درهرصورت، هنگامی که خطوط را ترسیم می‌کنید، می‌خواهید یک دستگاه کوتاه داشته باشید برای سایه زنی یا یک دستگاه روتاری با سری‌های قابل تعویض که می‌تواند هر دو نوع کار را انجام دهد.

بهترین مارک دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن

سؤال از اینکه کدام مارک دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن بهترین است مانند این است که بپرسید کدام مارک ماشین بهترین است. مسئله حائز اهمیت این است که این امر به ترجیح شخصی بستگی دارد، نه فقط به کیفیت دستگاه. اگر تازه شروع به یادگیری تاتو کردید، می‌توانید با توجه به نیازهای مبتدی خود دستگاهی با قیمت مناسب‌تر خریداری کنید.

بررسی 4 مدل از برترین دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن

اگر شما یک هنرمند حرفه‌ای در زمینه تاتو هستید یا فقط می‌خواهید برای خود و دوستانتان در خانه خال‌کوبی کنید، ماشین‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. مهم است که تمام توانایی‌های محصولات را بیاموزید تا بتوانید یکی از مواردی را انتخاب کنید که به شما خدمت کند.   [caption id="attachment_6726" align="aligncenter" width="1600"]دستگاه خالکوبی بدن دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن حرفه‌ای است که دارای طراحی چندمنظوره است و به شما امکان می‌دهد تا از آن برای آستر، سایه و پر کردن استفاده کنید.[/caption]

در مقاله پیش رو خواهید فهمید که هرکدام از این ماشین‌ها از نظر طراحی کلی بسیار متفاوت هستند.

یک دستگاه با کیفیت به شما کمک می‌کند تا خال‌کوبی‌هایی باکیفیت ایجاد کنید اما باید تحقیقات خود را قبل از خرید دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن انجام دهید. دستگاه خال‌کوبی Dragonhawk با موتور DC ساخته شده است که برای دقت مطلق طراحی شده است و به شما امکان می‌دهد خال‌کوبی‌هایی بسیار دقیق و زیبا ایجاد کنید. این دستگاه برای کار مداوم با سروصدای کم طراحی شده است که انجام این نوع کار را بسیار ساده‌تر می‌کند. دوام بی‌نظیر این دستگاه بدان معنی است که می‌توانید روی آن حساب کنید تا مدت معینی ماندگار شود. با سفارش این کیت، 20 کارتریج سوزنی برای شروع کار دریافت خواهید کرد. منبع تغذیه برای حداکثر کارایی از دستگاه روتاری استفاده می‌کند. این دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن  دارای مشخصات نسبتاً چشمگیر، از جمله فرکانس سوئیچ 55-165 هرتز است. بیرون‌زدگی سوزن از 0 تا 4.5 میلی‌متر متغیر است و طول ضربه 3.5 میلی‌متر است. یکی از بهترین موارد در مورد این دستگاه، استفاده ساده آن است. این دستگاه تاتو با در نظر داشتن ایمنی طراحی شده است، بنابراین تاتو آرتیست و مشتری‌ها با آن مجروح نمی‌شوند.

نقاط مثبت دستگاه خالکوبی بدن :

 • استفاده بسیار آسان حتی برای مبتدیان.
 • طراحی چندمنظوره
 • استفاده بسیار ایمن است.
 • لرزش کمتر از سایر دستگاه‌های خال‌کوبی موجود در بازار.
 • دقت برای خال‌کوبی‌های با کیفیت بالا.
 • ایده آل برای کسانی که می‌خواهند هنرمند حرفه‌ای شوند.
 • همراه با 20 کارتریج سوزنی.
 • دستگاهی ماندگار که می‌توانید سال‌ها بر آن تکیه کنید تا کاملاً عملکرد مفیدی داشته باشد.
 • تنظیم ارتفاع بسیار آسان است.

نقاط منفی دستگاه خالکوبی بدن :

 • منبع تغذیه می‌تواند کمی بهتر باشد.

این کیت، همه چیزهایی را که برای شروع کار تاتوی حرفه‌ای نیاز دارید در اختیارتان می‌گذارد. این دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن انتخاب خوبی برای کسانی است که حرفه‌ای هستند یا مایل‌اند در آینده در جایگاه خوبی قرار بگیرند. بسیاری از موارد مفید در این کیت موجود است، ازجمله DVD با دستورالعمل‌های دقیق در مورد چگونگی انجام خال‌کوبی. شما همچنین می‌توانید از پوست تمرینی استفاده کنید تا مهارت‌های خود را امتحان کنید. تعداد زیادی سوزن، پدال پا و منبع تغذیه وجود دارد. دستگاه و لوازم جانبی تاتو بسیار محکم است و یک وسیله بسیار با کیفیت است که شما را قادر می‌سازد خال‌کوبی‌هایی با ظاهری عالی داشته باشید. شما می‌توانید برای سایه زنی از گان های خال‌کوبی که به همراه این کیت استفاده می‌شود، استفاده کنید. همچنین یک سوییچ پا وجود دارد که همراه این کیت ارائه می‌شود که یک قسمت استاندارد از هر نوع تنظیم تاتو است. سوزن استریل متعددی نیز در اینجا وجود دارد. هفت بطری جوهر تاتو از جمله قرمز، سفید، زرد سیاه، آبی، سبز و قهوه‌ای دریافت خواهید کرد.

مقاله مرتبط: انتخاب دستگاه تاتو

نقاط مثبت:

 • گان های تاتو بسیار بادوام.
 • همه‌چیز برای شروع کار مهیا است، از جمله جوهر، پدال پا، منبع تغذیه و سوزن.
 • حمل بسیار آسان است و راهی آسان برای سفر با دستگاه و لوازم جانبی تاتو را برای شما فراهم می‌کند.
 • همراه با یک DVD آموزشی برای آموزش اصول اولیه انجام تاتو.
 • شما همچنین برای تکمیل کار خود روی پوست تمرین می‌کنید.

نقاط منفی:

 • برخی از مشتریان ادعا می‌کنند که جوهر موجود در این کیت بی‌کیفیت است.

این مدل دستگاه تاتو سطح و دقت بی‌نظیری را ارائه می‌دهد که شما اغلب با آن روبرو نمی‌شوید. با استفاده از این دستگاه می‌توانید از کارتریج و تاتو از هر مارک استفاده کنید و این کار را به طور قابل‌توجهی متنوع سازید. افرادی که از این دستگاه خال‌کوبی استفاده می‌کنند نیز می‌توانند بدون هیچ مشکلی به راحتی ضربه و طول سوزن‌ها را از 1-5 میلی‌متر تنظیم کنند. این امر به شما امکان تمرین بسیاری از تکنیک‌های مختلف با محدودیت‌های سنتی را می‌دهد. این دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن کنترل باورنکردنی را ارائه می‌دهد. اتصال بندبند کلیپ از طراحی بسیار اساسی اما مؤثر برخوردار است و عملکرد برجسته‌ای را ارائه می‌دهد. یکی از مواردی که مطمئناً عاشق این دستگاه خواهید بود این است که به دلیل طراحی مناسب لرزش کم و سروصدای کمی ایجاد می‌کند. این کار به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به برخورد با صدای بلند و حواس‌پرتی کار خود را به نحو احسن انجام دهید.

[caption id="attachment_6727" align="aligncenter" width="1600"]دستگاه خالکوبی بدن دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن حرفه‌ای است که دارای طراحی چندمنظوره است و به شما امکان می‌دهد تا از آن برای آستر، سایه و پر کردن استفاده کنید.[/caption]

نقاط مثبت:

 • برای کنترل و دقت بهینه طراحی شده است.
 • سطح بالای قدرت سوراخ کردن باعث می‌شود انجام خال‌کوبی بر روی پوست واقعی راحت‌تر از همیشه شود.
 • در صورت لزوم طول سوزن‌ها را در عرض چند ثانیه تنظیم کنید.
 • اتصال کابل کلیپ ساده که به خوبی کار می‌کند.
 • راحتی در نگهداری مدت طولانی
 • سرمایه‌گذاری عالی برای کسانی که تازه به‌عنوان تاتو آرتیست شروع به فعالیت می‌کنند.
 • لرزش به مراتب کمتر از آنچه انتظار دارید (نسبت به سایر دستگاه‌های تاتو)

نقاط منفی:

 • اندازه‌گیری طول ضربه در ابتدا کمی دشوار است.

یک دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن حرفه‌ای است که دارای طراحی چندمنظوره است و به شما امکان می‌دهد تا از آن برای آستر، سایه و پر کردن استفاده کنید. بدنه دستگاه از آلیاژ آلومینیوم بسیار با دوام ساخته شده است و این یک سرمایه‌گذاری عالی برای هنرمندان جدی تاتو محسوب می‌شود. یکی از بهترین مواردی که در مورد این دستگاه تاتو وجود دارد، دقت همیشگی آن است. به همین دلیل این دستگاه از نظر حرفه‌ای‌ها بسیار مناسب است. سرعت یکنواختی که در این دستگاه ارائه می‌گردد نتیجه‌هایی را می‌بخشد که روی پوست عالی به نظر می‌رسد. خطوط صاف ایجاد می‌کند و آسیب‌های پوستی را به حداقل می‌رساند. فناوری به‌کاررفته در ساخت موتور در این دستگاه از ژاپن تهیه شده و برخلاف هر چیزی که اکنون در بازار موجود است، نیست. دارای طول ضربه 3.5 میلی‌متر است و به گونه‌ای طراحی شده است که در حین کار، سطح سروصدا را به حداقل برساند. خواهید فهمید که این دستگاه با کلیه سوزن‌ها کاملاً سازگار است. همچنین با اکثر منبع تغذیه کار می‌کند. جابجایی از سوزن‌های استاندارد به کارتریج بسیار آسان است و این چیزی است که حتی مبتدیان نیز مشکلی با آن ندارند. با ایمنی طراحی شده است و احساس بسیار طبیعی در دست دارد.

نقاط مثبت:

 • عمل آرام به این معنی است که شما نیازی به مقابله با سروصدای زیادی ندارید.
 • حتی در طولانی‌مدت احساس راحتی در دست می‌کنید.
 • سازگار با تمام سوزن‌ها و لوله های استاندارد.
 • طراحی شده برای کاهش میزان تروما به پوست.
 • نتایج دقیق
 • قابلیت استفاده برای مدت طولانی بدون گرم شدن بیش‌ازحد.

نقاط منفی:

 • برخی از شکایات مشتریان از ضعیف بودن کابل دستگاه است.

مقاله دستگاه تاتو صورت را نیز مطالعه نمایید.   [caption id="attachment_6728" align="aligncenter" width="1600"]دستگاه خالکوبی بدن دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن حرفه‌ای است که دارای طراحی چندمنظوره است و به شما امکان می‌دهد تا از آن برای آستر، سایه و پر کردن استفاده کنید.[/caption]