محصول برچسب خورده با "دستگاه تاتو روتاری"

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دستگاه تاتو Rotary

ماشین آلات خال کوبی روتاری برای رسیدن به همان هدف قرار دادن رنگ تاتو در زیر سطح پوست ( یعنی اپیدرم ) و قرار دادن آن در لایه ثانویه پوست، به کار می روند.
تماس برای قیمت

دستگاه روتاری آرک Arc

مزایای دستگاه روتاری آرک Arc Rotary وزن بسیار پایین و سوپر سایلنت بودن آن می باشد و به تاتو آرتیست ها اجازه کار طولانی مدت را به راحتی میدهد. اکثر روتاری های برند آرک به دلیل دورانی ضربه زدن، بیشتر برای سایه (شید) استفاده می شوند.
تماس برای قیمت

دستگاه روتاری استیلس Stealth Rotary

روتاری ها و دستگاه های کپی دارای کیفیت مناسب و قیمت مناسب تر نسبت به دستگاه های اورجینال هستند و برای تاتو آرتیست هایی که می خواهند دستگاه های با کیفیت و قیمت معقول داشته باشند پیشنهاد بسیار عالی و مناسبی است که از جمله این موارد میتوان به دستگاه روتاری استیلس Stealth Rotary اشاره کرد. این دستگاه دارای قدرت بالا و صدای کم است.
تماس برای قیمت

دستگاه روتاری بیشاپ Bishop Rotary

شرکت بیشاپ در تولید روتاری های خود بدنه های قوی با موتور کم صدا و با قدرت را مدنظر قرار داده است. بیشاپ از جمله برندهای قدیمی است که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و مدل های متنوع آن برای رده های مختلف (مبتدی تا پیشرفته) استفاده می شود. دستگاه روتاری بیشاپ Bishop Rotary دارای موتور چین می باشد و دارای فیش اتصالی rca است.
تماس برای قیمت

دستگاه روتاری شیل shell rotary

بعد از دستگاه های اورجینال، روتاری های های کپی بالاترین کیفیت را دارند و شما می توانید با هزینه بسیار مناسبی آنها را تهیه کنید. دستگاه روتاری شیل shell rotary طرح اینجکتا نیز جز برترین دستگاه ها است و دارای پیستول های مختلفی می باشد، به همین دلیل شما می توانید از آن برای زدن کارهای مختلف استفاده کنید.
تماس برای قیمت

دستگاه روتاری طرح آرک Arc Rotary

مزایای برند آرک و همچنین دستگاه روتاری طرح آرک Arc Rotary وزن بسیار پایین و سوپر سایلنت بودن آن می باشد که به تاتو آرتیست ها اجازه کار به مدت طولانی را به راحتی میدهد. اکثر روتاری های برند آرک به دلیل دورانی ضربه زدن بیشتر برای سایه (شید) زدن استفاده می شوند.
تماس برای قیمت